Ova školska godina ostat će zasigurno upamćena kao pomalo neobična i specifična u odnosu na sve ostale prethodne, a nadamo se i buduće. Nakon što je započela uobičajeno, praćena redovnim izvođenjem nastave u dvorani i na školskom igralištu, ubrzo je bila prekinuta opravdanim štrajkaškim aktivnostima učitelja a nakon toga i prijetnjom virusa Covid 19. Uslijed ovih nedaća otkazano je i održavanje državnoga prvenstva u atletici, plivanju i stolnom tenisu od strane Hrvatskog školskog sportskog saveza te državno prvenstvo u stolnom tenisu u organizaciji Hrvatskog stolnoteniskog saveza za osobe s invaliditetom na kojima su naši učenici trebali sudjelovati. Umjesto toga sportsku „zadovoljštinu” našli smo u prakticiranju vježbi u kućnom „ostani doma” okruženju čuvajući tako sebe i naše najmilije!

Vid Vučetić, prof. TZK