Odgojno obrazovna skupina S4 sastavljena je od pet dječaka/mladića  od kojih trojica ove školske godine pune 21 godinu. Program rada starijih skupina čine aktivnosti, poslovi i zadaci vezani uz osamostaljivanje u aktivnostima svakodnevnog života i rada te se ovaj novi oblik nastave, nastave na daljinu pokazao kao izvrstan za dobivanje povratne informacije koliko su učenici samostalni i u kojoj mjeri obavljaju ove zadatke i poslove u kući. Prikazane su aktivnosti koje učenici izvode kod kuće a one su: radne, likovno-kreativne te interesno-zabavne aktivnosti.

Ono što učenici u telefonskim razgovorima navode da im nedostaje najviše su njihovi prijatelji u razredu, zajedničke aktivnosti a najviše od svega naši rođendanski tulumi!

Sanja Soldan, razrednica Skupine S4