U početku školske godinu 2019./2020. skupina SA3 brojila je dva učenika, Davida i Lukasa.
U drugom polugodištu Lukas se upisao u drugu odgojno obrazovnu skupinu u školi, no i dalje smo zajedno provodili aktivnosti, pripremali jednostavna jela, šetali, igrali se i zajedno učili.
Tijekom godine bili smo vrlo marljivi, izrađivali različite poklone, ukrase i igračke, sudjelovali na proslavama i obilježili blagdane.
Od ožujka nastavu smo nastavili od kuće, no spretno i brzo smo se snašli i uz veliku pomoć roditelja nastavili biti vrijedni. David je svakodnevno provodio različite aktivnosti – pomagao roditeljima u kući, kuhao s njima, izrađivao brojne poklone majci, crtao, učio putem računala, plesao i pjevao. Naučili smo puno u ovoj školskoj godini te se radujemo skorom povratku u školske klupe i igri s prijateljima.

Ivana Čuljak