Nikolina Sentić

Učenici skupine 9 ove su godine znanja o prometu stjecali kroz nastavu na daljinu. Učili su o prometnim sredstvima, prometnim obilježjima i uz pomoć svojih roditelja razgovarali su, uočavali i prepoznavali kako se treba ponašati u prometu.

Nakon što smo obradili sve vezano uz promet, učenici su dobili zadatak da pošalju sliku sebe kao sudionika u prometu i na taj način demonstriraju što su sve naučili.

Učenik Gabriel poslao je sliku gdje se vidi kako uspješno prelazi cestu na pješačkom prijelazu čekajući zeleno svjetlo na semaforu. Učenik Antonijo živi na selu i poslao nam je sliku na kojoj se vidi da se vozi u traktoru. Učenica Mia sudjelovala je u prometu vozeći se na biciklu, a učenik Petar vozeći se u autu.

Svi smo se zabavljali kroz zadane sadržaje i uživali u međusobnoj komunikaciji na viber grupi. Bilo je zanimljivo sudjelovati u ovom malom projektu te iako smo bili daleko jedni od drugih osjećali smo se blizu i odlično surađivali.