Majda Franceško Grabarević

Logopedska terapija u nastavi na daljinu

Protekla dva mjeseca logopedska terapija u našoj školi odvijala se „na daljinu“. Koristili smo digitalne alate i različite nastavne materijale te domišljato koristili ono što nam je moglo poslužiti za rad u vlastitom domu. Učenici su vrijedno i odgovorno odrađivali vježbe, a od neprocjenjive važnosti bio je trud i  pomoć koju su im pružili njihovi roditelji. Vježbali su izgovor glasova, riječi i rečenica, sastavljali priče prema slikama, prepričavali slikopriče i video priče, čitali su i pisali, učili gramatička i pravopisna pravila. Bilo je tu puno zanimljivih zadataka koji su uspješno riješeni. Učenici i njihovi roditelji zajedničkim su radom postigli odlične rezultate. Svi su zaslužili veliku pohvalu. Što reći nego: „Bravo!“.

Majda Franceško Grabarević, prof. logoped