Državno prvenstvo u atletici i stolnom tenisu u Poreču

Državno prvenstvo u atletici i stolnom tenisu u Poreču

Nakon dvije pandemijske Covid godine koje su nažalost rezultirale neodržavanjem natjecanja, ove godine smo konačno došli na svoje. Sudjelovanje na Državnom prvenstvu u Poreču u atletici i stolnom tenisu za učenike s posebnim odgojno obrazovnim potrebama u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza ispunilo nas je srećom i ushićenjem. Našu školu na ovome natjecanju su predstavljali Božica Lužanac, Stipo Ravlić, Ivica Gunčević (stolni tenis) te Sanel Jovanović, Klaudija Mitrović i Gabrijel Mijatović (atletika-trčanje, skok u dalj iz mjesta i bacanje kugle). Sportski duh naše ekipe je došao do izražaja te su se učenici iskazali uzornim i fair play ponašanjem. S tugom smo napustili ovaj lijepi grad a s veseljem iščekujemo ponovni susret i druženja,

učitelj Vid Vučetić.