Izvještaj s Državnog stručnog skupa edukacijskih rehabilitatora

Edukacijsko-rehabilitacijski programi i postupci, stručni skup namijenjen edukacijskim rehabilitatorima napredovalim u zvanja mentora, savjetnika (odgajateljima, učiteljima, nastavnicima i stručnim suradnicima) i voditeljima ŽSV-a u dječjim vrtićima, osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj, održan je 29. i 30. listopada 2020., po prvi put u virtualnom okruženju.
Ponosni smo što su djelatnice naše škole – Marta Prohaska i Tajana Tolić prikazale primjer prakse pod nazivom „Program za osnaživanje učenika, stručnjaka i roditelja u provedbi nastave na daljinu”. Tako su na državnoj razini promovirale našu školu i naglasile stručnost i kvalitetu svih sadržaja i aktivnosti koji se provode u našoj školi, unatoč neprimjerenim uvjetima u kojima se trenutno nalazimo. Prikazani primjer prakse dobio je izrazito pozitivne kritike i još jednom pokazao vrijednost, rad, trud i rezultate svih djelatnika Osnovne škole „Milan Amruš” u radu s učenicima.